Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pracownicy postawili się Japończykom. Grożą strajkiem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2018 r. o 07:27 Powrót do artykułu
Do kolegów z pbf mam pytanie. To prawda że Bodziucha złapali pijanego na bramie i nic mu nie zrobili ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mu niby mogą zrobić przecież to bardzo ,,ZASŁUŻONY,,związkowiec dla zarządu fłt kraśnik....ha..ha..haa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę sami jesteśmy sobie winni. Normę łożysk robi teraz tyle osób co kiedyś drugie tyle. To o czym mowa. Związkowcy walczą ale o kasę dla siebie nie dla nas. Narobiło się majstrów i kierowników a niema kto pracować każdy aby by rządził nieroby. Tak jest w każdej pracy w Kraśniku. Trzeba coś zmienić postawic się tym bałwanom kierownikom i majstrom. Koniec rządzenia. To my pracownicy dyktujemy warunki a nie oni. I pamiętajcie wypłaty są od nazwiska nie od roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy całym poparciu dla Przewodniczącego Stanisława (bo kto nie chciałby więcej zarabiać?!) spokoju nie dają mi takie pytania: 1. Czy podpisanie umowy o pracę oznacza, że pracownik akceptuje proponowane warunki pracy – w tym wynagrodzenie? 2. Czy zamknięcie firmy zatrudniającej 400 osób jest wielkim kosztem, jeśli ponosząc go można „wypłynąć na szerokie wody”, stać się gwiazdą mediów i działaczem przez duże „D”? 3. Czy zamknięcie firmy zatrudniającej 400 osób jest wielkim dramatem osobistym, w sytuacji, gdy jest się już gwiazdorem, a Powiatowy Urząd Pracy jest przecież dla „leszczy”, którzy nie mają kolegów w Zarządzie Regionu NSZZ „S”? 4. Czy gwiazdorowi wystarczy odwagi do spojrzenia w oczy tym 398 byłym pracownikom TN Polska (tyle mi wyszło po odliczeniu gwiazdora i „Japończyka”), gdy będzie już po wszystkim? I jak to w końcu jest z tym sporem – kto z kim się tu spiera? Z jednej strony jest firma – to rozumiem, ale z drugiej strony to już nie wiem. Jakby ze 3 związki zawodowe działają, a wrażenie jest takie, że spór prowadzi tylko „S”. Choć przepraszam, na konferencji był też przedstawiciel Wolnych, ale z Metalowca, to chyba już nikogo nie było. Czy to oznacza, że Metalowiec nie jest w sporze z firmą? Bo jeśli tak, to chyba „zbiorowość” sporu właśnie wygasła.  A może Metalowiec upoważnił „S” i Wolnych do reprezentowania jego członków? Czy 2/3 organizacji związkowych ma prawo reprezentować całą załogę? A może Metalowiec nie jest już do niczego potrzebny…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to chyba jedyny naród k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bredzisz jak potłuczony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszenie ludzi ze zamkną zakład jest banalne tak samo jak to ze sprowadzą siłę roboczą z Ukrainy. Wszystko poszło do góry a zarobki stoją w miejscu wiec ta walka ma sens tylko chodzi jeszcze o jedno o godziwe warunki pracy bo to co teraz jest nie można tego nazwać godziwymi. Nie ma się czego bać bo jak nie teraz to kiedy ? Kasę biorą taka ze szok a nie potrafią godziwe wynagrodzić trzecia sprawa to narobił kierowników Majstrow a zero pojęcia mają o pracy tylko się wywyzszaja i nie słuchają, a o urlopach nie wspomnę już... tam aby potrafią karać i jak ktoś już choruje nie potrzebny jest albo mówi się że pijak alkoholik słyszałam to od znajomego który tam pracuje. Zresztą sama pracowałam tam kiedyś wiem co mówię 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodzie pracujący czy TYRAJĄCY w tych niegodziwych warunkach pracy i płacy ODWAGI Ukrainiec,Gruzin czy więzień narobi im jakości i na pewno będzie się w starał dowodem są już przychodzące reklamacje w FŁT !!! Pytam dlaczego podczas audytu nie było przedstawicieli z Ukrainy pracujących tylko musieli opuszczać stanowiska pracy? Każdy die pewnie domyśla dlaczego! Zatrudnieni przez ,,duże plecy,, na dobrych stołeczkach mówię WYPAD z tego forum to nie miejsce dla was idźcie robić to co wam wychodzi najlepiej ( lizanie d.......)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie. Majstry i kierowniki wypad. Bo lizecie dupę prezesom i dyrektorom. Kazdy by rządził Niemyslicie o pracownikach tylko o sobie. Macie swoich pupilków i tylko o nich myślicie. Wypłaty są od nazwiska. Taka prawda. Pamiętajcie majsterki i kierowniczki. Jeśli jesteście dobrzy w stosunku do nas to i my będziemy do was. Koniec pomiatania. Albo dajecie premie wszystkim A nie jak dotychczas swoim lizodupom co wam kabluja i włażą w dupę bez masła. Pracownik ma prawo do zarabiania pieniędzy. To są nasze ręce. Połowa w firmach w lkr to mafia zgraja znajomych sprzedawczyków. Niech każdy pilnuje swojej dupy. I niech płacą za robotę a nie za nazwisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w 100% te Pseudo Majstry i Pożal się Boże Kierowniki nie znają Angielskiego juz nie mówiąc obsługi komputera warto takich trzymać bo glupcami lepiej się kieruje a ci potrafią pokazywać swoje Ego względem pracowników zamiast wziąść się za normalna robotę a nie opierniczaja się Ciągle. Doceniają tylko tych co chodzą i kabluja to ich pupilki, niech po wysyłają ich na maszyny zobaczymy jacy z nich pracownicy bo obibokow się narobiło 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego, że nie ma kompetentnych ludzi do prowadzenia tej firmy. Wszędzie widać kolesiostwo i dawanie stołków po znajomości. Jak ktoś już na górę trafi z przypadku to nie ma zielonego pojęcia o swojej pracy, ostatnio przykładem tego była jedna osoba, że muszą jej na siłę stanowisko szukać bo wstyd się przyznać do błędu. Na tym wszystkim traci zwykły pracownik bo musi wyrobić na siebie i na pracowników umysłowych, a jak tak dalej pójdzie to będzie ich więcej niż tych pracujących na maszynach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema solidarności między pracownikami. Każdy się boji odezwać . Bo straci pracę. Ludzie obudzić się w końcu. Oni mają robić na nas nie My na kierowników i majstrów itp itd. We wszystkich firmach w Kraśniku tak jest. Lizodupom dziękujemy. Niech nadejdzie ten czas w końcu że bedziemy zarabiac od roboty a nie niektórzy mają płacone za nazwisko. Bałwany pieprzone. Każdy by chciał rządzić a nie ma kto robić. Koniec to trzeba zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko ja masz na myśli Panią co w sklepie spozywczym pracowała? Tam w tej firmie paradoks goni Paradoks kiedyś była ankieta do podwyżek i te Majstry miały oceniać jak same bałwany bez szkoły i taki ktoś ma mnie ocenić jak on tego nie potrafi nawet zrobić. Pytanie było jakie jezyki pracownik zna? Skąd te Majstry mają to wiedzieć jak oni sami ledwo co znają Język Polski w mowie i piśmie, na tych operatywkach to bym zrobił im dyktando dla klas podstawowych i by polegli chłopcy z wielkim Ego. Odnośnie tego pytania w ankiecie to kabaret ja po studiach a oni już nie dokończę. Łatwo kierować z góry takimi majstrami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ani Ukraińcy ani nawet więźniowie nie chcą pracowac w tej fabryce.Ukraińcy chca po 8 euro na godzine.Walczcie Kraśniczanie o swoja godność i prawa.Dacie radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i o to chodzi! Goń kolego na "górę", bo tam chyba ciągle poszukują bystrych. Kiedy jak nie teraz? Przecież robią te kanały i do tego też potrzebują bystrzaków. Jak się boisz, że Cię jakiś majster, czy inny gamoń po drodze zablokuje, to wal od razu do samego kierownika wydziału. Tylko upewnij się, czy jesteś " po studiach", czy może po socjologii. Zgodzie się, z Tobą, że większość majstrów nie nadaje się na te stanowiska, ale masz pewność, że bylbys lepszy? No to gon do kierownika i przedstawiaj swoje pomysły. Mocni w gębie i w większości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO TRZEBA ROZGŁOSIĆ W JAKICH WARUNKACH I ZA ILE PRACUJEMY I O CO WALCZYMY! NIECH SIĘ DOWIE CAŁY KRAJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media tak trzeba powiadomić owszem  ale Najbardziej trąbi Radio Bęczyn to są prawdziwe wolne media on wszystko wie z pierwszej ręki a jak nie wie to zawsze ubogadzi swoją Historię 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radio Bęczyn haha jemu się pogorszyło od lizania zatyczek do uszu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko ja nie wiedziałem ze lize zatyczki do uszu no cóż żony juz nie może lizać biedaczek bo tylko nocne zmiany robi, no ale cóż każdy ma różne fetysze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Juz sen o "zapier.....cych" ukraincach ziścił sie w pbf... nawet dla nich 2100 to za malo... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...